Oferta

Dekorex - Rusztowania

95-200 Pabianice
Pawlikowice 3c
Rydzyny 131/11

Biuro Dekorex
509 926 461
Fax: 42 215-11-22

Ewa Wojewoda
501 150 972

Zbigniew Kierzek
502 029 995

dekorex@dekorex.biz.pl

Dojazd

Polecamy firmy

Te firmy znamy i polecamy! Jeśli nie znamy, a znalazły się tutaj to znaczy, że ktoś z naszych zaufanych znajomych korzystał z ich usług lub oferty sprzedaży. Ale odpowiedzialności nie bierzemy na siebie...  :-)

Serwis i naprawa FIAT, Łódź.Marse-Car Marcina Sekura - Serwis i naprawa samochodów osobowych i dostawczych. Bardzo dobra znajomość wszystkich problemów technologii napraw. Solidność i bardzo dobry kontakt z klientem.
Łódź, Smugowa 30/32, teren Dworca Północnego PKS.Dentysta ŁódźDentysta Łódź - Gabinet Stomatologiczny JK-Dent dla dzieci i dorosłych. Bardzo dobrze wyposażony gabinet. Niezwykle sympatyczna i z dużą, nowoczesną wiedzą pani stomatolog. Gabinet posiada m.in. mikroskop stomatologiczny, sprzęt do radiografii zębów i inne nowoczesne urządzenia. W rejestracji jest prowadzona sprzedaż kilku potrzebnych i praktycznych  akcesoriów do utrzymania higieny jamy ustnej.
Łódź, ul. Okoniowa 6, lok. 3

Łódź Auto Szkoła PromoAuto Szkoła - Ośrodek szkolenia kierowców w Łodzi. Kursy na prawo jazdy kategorii A, A1, B, B1 Bardzo sympatyczna atmosfera kursu, wysoka zdawalność, profesjonalni instruktorzy nauki jazdy. Każde auto nauki jazdy w bardzo dobrym stanie - takie same jak podczas egzaminu państwowego. Plac manewrowy dla motocykli i samochodów.
Łódź, ul. Modrzejewskiej 28 - siedziba.
Łódź, ul. Drewnowska 147- plac manewrowy.

 


*****
Rusztowania - Pabianice, Łódź, Polska. Rusztowania fasadowe - ramowe, przejezdne, warszawskie.
W cenę zakupu rusztowań ramowych, powyżej 400 m2 powierzchni, wliczone są montaż, demontaż i transport.
Sprzedaż rusztowań warszawskich, aluminiowych.

 

Copyright © Dekorex. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i wykorzystywanie zdjęć zabronione.

Designed by Joomla! Template